Doskonałe rezultaty przy niewielkim nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
ogromny efekt treningów
najwyższa klasa produktów
przypływ sił i wielkości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

ZBUDUJ SWOJĄ FIGURĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura jest w rozmiarze ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wytrwałość i wielkość mięśniową. Toż głównie wydajny i zaawansowany środek dostępny dla każdego, kto pragnie zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która umożliwi Ci wykuć mięśnie jak stal. Miej najdoskonalsze wyniki treningów i poczuj różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie mieszkał na ochron Twojego testosteronu. Znaczy to jedne korzyści. Zauważ jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie moce i wielkości jeszcze nie nie istniałoby rzeczywiście oczywiste oraz bliskie. Będziesz uznawał gwarancję, że testosteron nie zmieni się już nie w estrogen. Stosowanie Cerberusa razem z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do zrealizowania Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające efekty sportów i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na elektryczność oraz zdobądź na nowy poziom ćwiczeń. Kimera to dłuższa trwałość i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Sprawdź zestaw witamin oraz minerałów, stworzony specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i osiągnij to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dobrze na końce treningów. Zwiększ sprawność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej regeneruj się po każdej morderczej walce zaś ewentualnie zdecydowany do nowego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z ZAŁOŻENIAMI!

Dobrze wiesz, że jedne suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to dodatkowo zorganizowany przez Jacka Ratusznika zestaw ćwiczeń i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najniższym szczególe. Nie będziesz miał małych wątpliwości jak stosować suplementy, co spożywać oraz kiedy uczyć, aby polepszyć sytuację i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia zgodnie z prawami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Rezultaty będą jasne już za trzy miesiące!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )