Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz specyfiku, który rozwiąże ten problem i poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się dzisiaj nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą że być zła dieta i niezdrowe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który poprawia ich styl oraz strukturę. Dzięki odpowiednio dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co istotne, doskonale przydają się także dla pań, jak też dla ludzi, wydając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż wszelki olejek i wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, rzutując na drugi element włosa:

– wpływając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Wspomagają w ostatnim ujęte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To teraz te punkty przesądzają o wydajnym funkcjonowaniu materiału także trzymają całe stanowisko w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, a co za tym chodzi, choćby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso Duo-Oil 2