Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz preparatu, który zlikwiduje ten problem oraz polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się już nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Okolicznością potrafi stanowić nieprawidłowa dieta oraz słabe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który zwiększa ich projekt oraz strukturę. Dzięki właściwie dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co istotne, idealnie dodają się zarówno dla pań, jak również dla gości, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że każdy olejek i wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, rzutując na następny element włosa:

– skłaniając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Pomagają w ostatnim ujęte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To tak te czynniki stanowią o dobrym funkcjonowaniu mózgu także trzymają ogromne stanowisko w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, oraz co za tym idzie, chociażby do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese Senso-Duo Shampoo

Vivese Senso Duo Oil