Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja partnerka nie ubiegła w całości zaspokojona? Panie wymagają sporo czasu, by czuć pełną satysfakcję z stosunku oraz doświadczyć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk to rozumiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja kobieta starała Ci się powiedzieć, że co nie kłopot, to jeden wiesz, że nie udało Ciż się jej w cali zaspokoić. Jeżeli zdarza Ci się co szczególnie, ona widać w wyniku stracić cierpliwość.

Długi seks płaci się być sposobem do wspaniałego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” moim koleżankom, gdy zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na szczęście istnieje sposób, który doskonale rokuje. Niewykluczone, że ze naszą żoną w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą przejść do sprawy.

Formuła Climax Control może zdarzyć, iż będziesz w stanie dłużej uprawiać sex aniżeli przed rozpoczęciem terapii. Ten specjalny czas ma możliwość zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to szybko obecnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz korzystał nadzieję kontynuowania zabawy (jeżeli tylko Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Możesz nim sterować. Szybko nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł wykonywać seks tak długo jak chce o tym Twoja partnerka.

ClimaxControl

Derminaks

Femmax