Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

indeks1

Co niszczy chęci do uprawiania seksu?

Choroba

Poważna choroba, taka jak np. cukrzyca typu II, może między innymi obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co prowadzi do obniżonego zainteresowania seksem. Niski poziom testosteronu może także skutkować osłabieniem mięśni, zmniejszeniem masy kostnej i zaburzeniami erekcji. Inne schorzenia, które
kamagra w zelu mogą wywoływać niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból oraz kłopoty z sercem. Jeżeli cierpisz na któreś z tych schorzeń, spytaj swojego lekarza, jak możesz przeciwdziałać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki sprzedawane na receptę, takie jak Proscar przepisywany w terapii prostaty, mogą także powodować obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze efektów ubocznych ich stosowania. Przed przystąpieniem do zażywania jakichkolwiek leków na receptę, dokładnie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co wypadałoby wiedzieć o ich działaniu viagra tanio jak również o ich skutkach ubocznych.

Tryb życia

Spora część ludzi myśli, iż niski poziom zainteresowania seksem to kłopot, który dotyczy starszych mężczyzn. Jednakże to kłamstwo. Obecnie mnóstwo mężczyzn w wieku 30-40 lat zgłasza kłopoty z niskim libido. Jedną z przyczyn takiej sytuacji może być niewłaściwy styl życia lub niezdrowe nawyki, takie jak palenie papierosów, nieodpowiednia dieta, zbyt mało snu i inne podobne sytuacje. Zastanów się nad przemianą stylu życia, zerwij z tytoniem, zacznij uprawiać sport i zmień dietę na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już kłopotem.