9 rad na zwiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka przetestowanych sposobów na to, żeby bardziej Ci się chciało oraz żeby twoja i kochanki satysfakcja z seksu była znacznie większa.

Prezentuje parę prostych porad, żeby w twoim łóżku zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj swoją partnerkę
Jeżeli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twój organizm zacznie produkować hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania wykazały, iż kontakt cielesny ożywia wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która scala pary ze sobą. Wynik jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wolny czas spędzaj na słońcu

Nawet jedna godzina spędzona na słońcu może powiększyć ilość testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – do takiego wniosku doszli badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Ponadto światło słońca obniża poziom melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność oraz popęd seksualny. Opalanie w solarium też tak działa.
3. Organizuj romantyczne seanse filmowe

Zgodnie z tym co głoszą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, iż mężczyzna stanie się bardziej romantyczny oraz troskliwy. Stwierdzili oni, że filmy romantyczne podnoszą ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o dziesięć procent. Największym twoim kłopotem będzie odszukanie takiego filmu, w trakcie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie oraz wzwody są kontrolowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym podołasz obowiązkom łóżkowym, gdy pojawi się tego rodzaju potrzeba. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się odprężony, a do twojego penisa napływa więcej krwi.

5. Pij ekstrakt z owocu granatu
Każdego dnia pij szklankę soku z granatu. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, potencja
iż owoc ten usprawnia przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Oprócz tego sprawia, że całujesz z większą namiętnością.
6. Wąchaj wanilię

Woń wanilii efektywnie zwiększa transport krwi do członka – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa wytwarzanie fal alfa w mózgu, które odprężają i pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że nabywanie lodów waniliowych jest dużo mniej przykre niż zaopatrywanie się w środki na potencję.
7. Odżywiaj się zdrowo
Jeżeli mężczyzna spożywa za mało cynku, jego ciało wytwarza mniej testosteronu. Zatem powinno się włączyć do menu sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij również o witaminie C, która powiększa stan oksytocyny w ciele i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Rzuć palenie

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może doprowadzić do zwężenia naczyń krwionośnych, utrudniając napływ krwi do penisa. Pewne badanie wykazało, iż spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, że wzwody staną się bardziej miękkie. Nie zapominajmy również o innych ujemnych przymiotach palenia, takich jak nieświeży oddech, szare zęby i zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie viagra cena